İş

ASKON İngiltere/Manchester temsilcisini ağırladı

KONYA (İGFA) – ASKON Konya Şubesi’nde gerçekleştirilen toplantıda iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Toplantıya ASKON Konya Şube Başkanı Atilla Sinacı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, üyelerimiz ve iş insanlarımız katıldı.

ASKON Konya Şube Başkanı Atilla Sinacı, toplantıda yaptığı konuşmada, ASKON’un Türkiye’nin en büyük işveren sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, “ASKON olarak Türkiye’nin kalkınması ve kalkınması için çalışıyoruz. Askon’un vizyonu ve misyonu ortadadır. saygınlık.” söz konusu.

ASKON İngiltere/Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci, toplantıda yaptığı konuşmada, İngiltere’nin Türkiye için önemli bir ticaret ortağı olduğunu vurgulayarak, “İki ülke arasındaki ticaret hacmini artırmaya, ortak yatırım fırsatlarını değerlendirmeye ve iş birliği platformları oluşturmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda ASKON Konya şubesi ile işbirliklerini geliştirmek istiyoruz.” söz konusu.

Toplantıda iki ülke arasındaki ticareti artıracak proje ve işbirlikleri ele alındı.

Toplantıda ayrıca ortak yatırım fırsatları, iş adamlarının karşılıklı ziyaretleri ve işbirliği platformlarının oluşturulması konularında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı karşılıklı hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu