İş

Hepsiburada iş ortaklarına pazarlama çözümleri sunuyor

Hepsiburada, dijital pazarlama çözümleri üreten ve farklı kanallarda uygulanabilecek stratejik pazarlama faaliyetlerini tek çatı altında toplayan “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” hizmeti ile iş ortaklarına en uygun pazarlama stratejisini sunarak satış ve karlılıklarını artırmalarını sağlıyor. hedefler.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre, verileri, iletişim kanallarını ve dijital reklam teknolojisini bir araya getiren “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” hizmeti, Hepsiburada’dan alışveriş yapan milyonlarca müşterinin ihtiyaç ve ilgi alanlarını tanıyarak, hizmeti kullanan iş ortaklarına fayda sağlama fırsatı sunuyor. Onaylanmış ve güvenilir verilerden.

Hedef kitleye en doğru kanaldan, en gerçek zamanlı ulaşma çözümünü sunan Hepsiburada Pazarlama Analizi hizmetinde, platform içi iletişimden sosyal medyaya kadar geniş bir araç yelpazesi kullanılarak yaklaşık yüzde 150 daha fazla müşteri erişimi sağlanıyor. Açık hava kanallarından tematik kanallara kadar medya kanalları.

Hepsiburada Pazarlama Bağlantısı ve HepsiAd Küme Yöneticisi Onur Gargılı yaptığı açıklamada, dijital pazarlamanın üçüncü dalgası olarak değerlendirilen perakende medyasının aslında tüm dünyada yeni bir alan olarak kabul edildiğini belirtti.

Gargılı, “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri’nin hayata geçirilmesinin temel nedeni, iş ortaklarımızın hedef kitlelerine gerçek yerde ve en düşük maliyetle zamanında ulaşmalarını sağlamak, satışlarını ve karlılıklarını artırmalarına destek olmaktır. Hepsiburada, Aylık 210 milyondan fazla ziyaretçisi olan e-ticaret platformunda iş ortaklarımızı hedef kitlelerine en verimli şekilde ulaştırmak için uzman ekiplerimiz tarafından güvenilir verileri analiz edip kullanıyoruz.Sunduğumuz bu hizmet içerisinde 14 farklı iletişim kanalı bulunmaktadır.

Marka elçilerinden sosyal medya kanallarına, outdoor kanallarından tematik kanallara kadar tüm bu araçları iş ortaklarımızla reklam harcamalarını en verimli şekilde kullanabilmeleri için paylaşıyoruz. Bu bağlamda departmanların ortalamasını baz aldığımızda Hepsiburada Pazarlama Analizi hizmetini kullanan iş ortaklarımızın 150 kat daha fazla erişime sahip olduğunu söyleyebilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu