Teknoloji

Honor Magic V Flip Büyük Kapak Ekranıyla Gelecek!

Honor Magic V Flip adını taşıyan yeni bir katlanabilir telefon üstünde çalışıyor. Bu cihazın “istiridye kabuğu” şeklindeki katlanabilir telefonlar arasında en büyük pile sahip olacağı söyleniyor. Ünlü duyumcu Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, Magic V Flip aynı zamanda çok büyük bir kapak ekranıyla gelecek.

Digital Chat Station, telefon için hazırlandığı söylenen bir kılıf görselini paylaştı. Bu da büyük kapak ekranının varlığını doğruluyor. Kapak ekranının yuvarlak kamera modülünü çevrelemesi de beklentiler arasında yer alıyor.

Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, tüm dış panel bir ekran olacak ve bu ekranı ince bir çerçeve saracak. Yuvarlak kamera modülünde tek bir LED flaşın olacağı da görülenler arasında yer alıyor. Kapak ekranının Motorola Razr 40 Ultra’daki 3.6 inç AMOLED kapak ekranı kadar büyük olması beklenmiyor.

Honor Magic V Flip Haziran Ayında Tanıtılacak

Honor’un takviminde öncelik sıralamasında Honor 200 serisi bulunuyor. Bu serinin tanıtımı sırasında Magic V Flip hakkında da bir ipucu verilebilir. Telefonun tanıtımı içinse haziran ayı işaret ediliyor.

Honor Magic V Flip Haziran Ayında Tanıtılacak!

Magic V Flip’in piyasadaki en ince katlanabilir telefonlardan biri olması da muhtemel görünüyor. Heyecan verici bir cihaz olacak gibi görünen Magic V Flip hakkında önümüzdeki dönemde daha fazla detayla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

huyuk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu