Yaşam

Mümkünse Siz Aşk Yaşamayın: Birbirlerine Ömür Törpüsü Olacak Burçlarına Göre En Toksik Çiftler

Bazı burçlar asla anlaşamıyor. Ne aşk ne de dostluk münasebetlerinde ahenk yakalamaları neredeyse imkansız. Hatta bu burçlar birlikte olurlarsa etraflarına de zehir saçıyorlar. Burçlarına nazaran en toksik çiftler hangileriymiş bakalım…

1. Oğlak burcu – Aslan burcu çifti

Bu Aslan ve Oğlak çiftine ne deseniz boş! Her ikisi de başına buyruk, ikisi de dediğim dedik çaldığım düdük, tabirinde olduğu üzere kimseyi dinlemeyenlerden. Aslan burcuna sorsanız Oğlak burcu partneri çok kibirli. Oğlak burcuna sorsanız Aslan burcu partneri kendini beğenmiş birisi. Ne yapmalı da mutabakatlı? Bu bağlantıyı cinsellik kurtarabilir lakin cinsel hayatları da arbede etmek üzere olabilir.

2. Balık burcu – Terazi burcu çifti

Balık burcu ve Terazi burcunu yan yana düşünmek bile içinizi sıkıyor olabilir. Bu ikili hayata daima olumlu taraftan bakacağız diye, Pollyanna sendromuna yakalanabilirler. Bu ikisi birlikteyken birbirlerini gaza getirip dururlar. Sohbetleri bile birbirlerini övmekten ibarettir. ‘Terazi sen şöyle mükemmelsin.’, ‘Balık sen şu kadar harikasın’ der dururlar. Sonunda kalkıp konutlara dağılırlar. Uygulamaya gelince kaybolurlar. Sonları daima hüsrandır.

3. İkizler burcu – Yay burcu çifti

İkizler ve Yay burçlarını ortak bir münasebette hayal edin: Devamlı konuşan, fikirsiz olduğu için konuşmaları tartışmaya dönen, istikrarsız oldukları için neye kızacakları belirli olmayan ve durduk yere hengame etmeye başlayan bir çift. Allah yazdıysa bozsun, diyoruz. Evlendikleri vakit ikisinin de sinirsel mana çöküşünün mutlaklaştığı gün olur.

4. Boğa burcu – Koç burcu çifti

Boğa ve Koç burçları bu münasebette inatları yüzünden hudut krizleri geçirebilecek patlamaya hazır bir bomba üzere olurlar. Boğa der ki, ‘Ben böyle uygun gördüm’, Koç der ki, ‘Ben haklıyım.’ Bu alakanın varacağı tek nokta adliyedir, bilginize.

5. Başak burcu – Yengeç burcu çifti

Başak burcu ile Yengeç burcu görenlerin adeta ‘Ne alaka?’ dediği bir çifttir. Yengeç burcu duygusallığı ile öne çıkarken, Başak burcu ayrıntıcı ve analitiktir. Bu şahıslar yan yana geldiklerinde uyumsuz olurlar. Başak burcu, Yengeç partnerini pek anlamaz. Anlıyormuş üzere yapsa da kurtarmaz.

6. Akrep burcu – Aslan burcu çifti

Akrep ve Aslan burçları yan yana gelmemesi gereken en toksik çiftlerden birisidir. Her ikisi de baskın ve tutkulu bireyler oldukları için birlikte yapamayacakları şey yoktur. Bu da biraz tehlikeli olabilir. Zira yan yana olduklarında düşünmeden hareket etmeye meyilli olurlar. Saatlerce lisan döktüğünüz lakin yeniden de ex’ine ileti atan arkadaşınızın burcu Akrep, partneri de Aslan olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu