Yaşam

Nihat Hatipoğlu, Murat Yıldırım’ın sözünü kestiği iddialara açıklık getirdi

ATV, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV8’in depremzedelere yardım amaçlı ortak yayınında program moderatörlerinden Nihat Hatipoğlu, oyuncu Murat Yıldırım’ın iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu. konuşmasını telefonla kesmişti. .

Yıldırım, programda kendisine söz hakkı verildiğinde, “Bugün bağış toplayacağız ve toplamaya da devam edeceğiz. En iyi yaptığımız işlerden biri bu. Çünkü bu, Türk milleti olarak genlerimizde var. En iyi yaptığımız şey az önce söylediğim şey. Ayrıca belirtmek istiyorum” dedi.

“HATIRLAYALIM” DEDİ, DURDU

Sözlerine devam eden Yıldırım, “Unutmayalım. Unutmak da yaptığımız işlerden biri” dedi ve ardından Nihat Hatipoğlu, “Teşekkürler, teşekkürler” diyerek sözü başkasına verdi.

“İSTENEN BİR ŞEY HİÇ OLMADI”

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu anlar için “Nihat Hatipoğlu, Murat Yıldırım’ın sözünü kesti” şeklinde yorumlar yapıldı. İddiayla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü ilahiyatçı, “Ağabeyim Murat Yıldırım’ın sesini duymadım çünkü stüdyoda aynı anda birden fazla konuk bağış toplarken telefonda konuşuyordu.

İşte Hatipoğlu’nun paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu