Teknoloji

Redfall Karakter Tanıtımları: Remi De La Rosa

Layla Ellison ve Jacob Boyer’den sonra, Redfall karakter tanıtımlarıDizide sahneye çıkan bir diğer isim remi de la rosa oldu. Her biri grup için kritik öneme sahip başka bir karakteri tanıyalım. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Redfall, 30 FPS Kilidi ile Xbox Serisine Geliyor


Redfall Karakter Fragmanları Remi De La Rosa İle Devam Ediyor

Bildiğiniz gibi Redfall, tercihen tek başımıza oynayabileceğimiz gibi, arkadaşlarımızla kooperatif olarak oynayabileceğimiz bir oyun olacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok karakter var ve bu karakterlerin kendi kişilikleri ve yetenekleri olacak. Ayrıca senaryo boyunca karşılaştığımız durumlarla karşılaştırıldığında ön plana çıkacaklar. Örneğin Layla telekinetik güçlere sahipken Jacob keskin nişancı ve keskin nişancı yeteneklerini kullanacak. Bu noktada Remi ise robotuyla büyük çarpışmadan sağ kurtulanlara yardım etmeye çalışırken, hayatını cephede geçirmiş, savaş tahkimatçısı ve çok kararlı bir kişidir.

2 Mayıs 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için satışa çıkacak olan Redfall, ilk günden itibaren Game Pass hizmeti abonelerinin kullanımına sunulacak. Konsol sürümünde çıkış gününde sadece Quality modu bulunacağı için Series X’te 4K 30 FPS, Series S’de ise 1440p 30 FPS oynayabileceğiz. ileri bir tarih, 60 FPS akıcılığında oynamamıza izin verecek.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16GB RAM
  • Grafik Kartı: AMD RX 580 veya NV GTX 1070 (6 GB VRAM)
  • Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

haber-kayapinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu