Teknoloji

WhatsApp’a “Favori Kişiler” Geliyor: Mesajlara ve Aramalara Tek Dokunuşla Erişilebilecek

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellik üzerinde çalışıyorum. Bu yeni özellik, kullanıcıların manuel olarak favori “” liste. Favori listesine eklenen kullanıcılarla iletişime geçmek her zamankinden daha kolay olacak.

WhatsApp’ın yeni özelliği olan 24.3.10.70 kodu ilk olarak birkaç gün önce yayınlandı. iOS beta aşamasında göründü. Bugün ise özellik WhatsApp Web’in uygulama kodlarında tespit edildi. Çoğunlukla WhatsApp’ta kullanıcıların işini kolaylaştıracak yenilik çok fazla insanlaİletişimde olanlar için faydalı olacaktır.

WhatsApp’ın yeni özelliği şu şekilde görünecek:

Diyelim ki WhatsApp’ta kendinize bir mesajınız var. favori kişiler listesi sen yarattın. Bu listedeki kişilerin sohbet sayfalarına tek dokunuşla ulaşmak mümkün olacak. Kullanıcı filtreleme bölümünde favorilerini seçtiğinde listedeki kişilerin yalnızca sohbet sayfalarını görmeye başlayacaktır. Bu sayede sohbetlerin listelendiği sayfada karmaşıklık, bir dokunuşla kaybolacaktır.

Yalnızca favori listesindeki sohbetler listelenecek ve böylece aradığınız sohbeti bulmanız kolaylaşacaktır.

WhatsApp’ın favori kişiler özelliği yalnızca yazılı bildirimlerden oluşmayacak. Kullanıcılar, arama sayfasındaAyrıca favorilerine hızlı bir şekilde erişebilecekler.

WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeni özellik hakkında rastgele bir duyuru yaptı. bir açıklama yapmadı . Ancak hem iOS hem de web sürümlerinde tespit edilen özelliğin yakın gelecekte tüm platformlar için yayınlanması da mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu