Yaşam

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi Türkiye’de Yayınlanacak: İşte Tarihi ve Bilet Fiyatları

Sinema tarihinin en popüler yapımlarından biri Yüzüklerin Efendisi Konuya ilişkin dikkat çekici bir gelişme yaşandı. İlk kez 2001 yılında tanışma fırsatı bulduğumuz dizi, yıllar sonra yeniden yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi hayranları, 15 Eylül Prestijiyle her üç filmi de sinemada izleme imkanına sahip olacaklar. Ve bu kez IMAX kalitesiyle…

Paribu Cineverse’nin internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımızda Yüzüklerin Efendisi sinemalarının bilet satışlarının artık başladığını görüyoruz. başlamadı Görürüz. Ancak bu durum çok yakında değişecek. İzleyiciler gittikleri sinemaya göre IMAX veya standart kalite seçeneklerini tercih edebilecek. tabi IMAKSYüzüklerin Efendisi’ni kalitesiyle izlemek isteyenler daha yüksek bir bedel ödemek zorunda kalacak.

Bilet fiyatları ne kadar?

 NormalIMAKS
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği50TL100TL
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule50TL100TL
Yüzüklerin Efendisi: Hükümdarın Dönüşü50TL100TL

2001 yılındaYüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ile hayatımıza giren dizi, 2002 yılında Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve 2003 yılında Yüzüklerin Efendisi: Hükümdarın Dönüşü ile karşımıza çıktı. Sinema tutkunları üç sinemayı da aynı gün ziyaret edip Yüzüklerin Efendisi’ni tekrar izleyebilir. memnun kalacaklarbenziyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisi ve hangi sırayla izlenmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu