Haber

Fraport TAV Antalyaspor’un 2023-2024 sezonunda giyeceği mavi formalar tanıtıldı.

Deniz ve çevre kirliliğine dikkat çeken Fraport TAV Antalyaspor’un 2023-2024 futbol sezonunda lig ve Türkiye Kupası’nda giyeceği mavi formalar kamuoyunun beğenisine sunuldu.

FTA Antalyaspor’un 2023-2024 futbol sezonunda ligde ve Türkiye Kupası’nda giyeceği formaların tanıtımları devam ediyor. Orman yangınlarında can veren orman işçilerine adanan beyaz formanın ardından önceki gün sokak hayvanlarına adanan kırmızı forma tanıtıldı. Son olarak deniz ve çevre kirliliğine dikkat çeken mavi mayolar halkın beğenisine sunuldu. Bu dönemde 4 farklı tasarımla futbolseverlerin beğenisine sunulan formalar, sosyal sorumluluk ve farkındalık anlamlarıyla hazırlandı.

Kirliliğe karşı Akdeniz mavisi

Kollarında dalga desenli ve kırmızı-beyaz çizgili alternatif mavi form, çevre kirliliğinin yanı sıra denizlerimizdeki kirliliğe de dikkat çekiyor. Deniz kirliliği belgeseli birçok ülkede ve belgesel kanallarında gösterilen, uluslararası ödüller alan yönetmen Alican Abacı’nın Konyaaltı sahilinde çekilmiş filmi. Denizlerdeki kirliliğin gösterilmesiyle başlayan sinema, “Kirletmeyelim, yok sayalım” vurgusuyla sona eriyor. Formanın sol alt köşesine dalga emojisi eklendi. Gömlek promosyonları klasik çubuklu forma ile son bulacaktır. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu