Yaşam

Gönül Dağı 102.Bölüm izle Gönül Dağı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT’nin rekorlar kıran dizisi Gönül Dağı dün akşam 102. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Cihat Süvarioğlu’nun paylaştığı dizinin son bölümü takipçilerini yeniden ekrana kilitledi. Gönül Dağı’nın son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Gönül Dağı 102.bölüm görüntüleme ekranı.

Gönül Dağı 102. Bölüm

Cumartesi akşamlarının en sevilen dizisi Gönül Dağı dün akşam yine ilgiyle izlendi. Son bölümde yaşananlar haftaya neler olacağı konusunda merak uyandırdı.

Gönül Dağı’nın son bölümünde neler yaşandı?

Veysel, Ramazan, Asuman ve Cemile, Selma Öğretmen’in Taner’e olan hislerini anlar. Dördü bu durumu tartışır ve ne yapacaklarına karar verirler. Ancak Taner ve Selma arasında bazı yanlış anlaşılmalar vardır ve Selma kendini güçlü bir konumda bulur. Elif’in ameliyatı başarılı geçer ve herkes rahat bir nefes alır. Barış yaptığı hatanın farkına varır ve bir karar verir. Azize’nin çocukları, Azize’nin evlenmesine karşı çıkar ve onu huzurevinden başka bir yere götürmeye karar verir. Sennur ve Yaşar evlenmeye karar verir. Şenur tam bir düğün istiyor.

Gönül Dağı son bölüm izle

GÖNÜL DAĞI 102. BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

osmangazi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu