Haber

Karayollarında Yapılan İnşaat ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle Kontrollü Taşıma Sağlanıyor

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Sakarya-Bilecik yolu 24-25. TCDD Alifuatpaşa Garı girişinde bağlı şube irtibat çalışması nedeniyle Sakarya istikametinde ulaşım kontrollü olarak devam ediyor.

39-41 Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolu. kilometrelik üretim çalışması yapılıyor. Bu nedenle yolun her iki yanındaki sağ şeritler daraltılarak ikişer şeritten geçişe izin verilir.

İzmir-Aydın Otoyolu 88-89. kilometre, İzmir-Aydın istikametinde iki şerit üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım sol ve orta şeritten devam ediyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. Kilometresindeki 10 tünel ve güzergâhta yürütülen bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten 17.30’a kadar denetimli olarak sağlanacak.

Trabzon-Gümüşhane il sonu yolunun 43-53’ü, Giresun-Dereli-Pınarlar yolunun 30-45’i. kilometre, şev temizleme çalışması yapılıyor. Bu nedenle teolojiye konu olan bölümlerde ulaşım gözetim altında yapılmaktadır.

Balıkesir-Kepsut-Dursunbey yolunun 19’uncu kilometresindeki Kille (Kepsut) Köprüsü’nün yağışlarda hasar görmesi nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünde bulunan yeni köprüden yapılıyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 7-9. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle denetim altında nakliyeye izin verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu