Teknoloji

Naughty Dog’dan Çok Oyunculu The Last of Us Açıklaması

İlk oyunu 2013’te, ikinci oyunu ise 2020’de piyasaya sürdü. Bizden geriye kalanlar son zamanların en başarılı oyun serilerinden biriydi. HBO’nun bu yıl yayınlanan başarılı dizi uyarlaması da oyunun popüler olmasına yardımcı oldu.

Geliştirici Naughty Dog, hayranlarının uzun süredir beklediği haberi geçen yıl vermiş ve The Last of Us dünyasında geçen farklı bir çok oyunculu oyun. geleceğini duyurdu. Aslında bu oyunun geçtiğimiz günlerde düzenlenen PlayStation Showcase etkinliğinde gösterilmesi bekleniyordu; Ama bu olmadı. Oyunseverlerin meraklı bekleyişi sürerken Naughty Dog’dan bir açıklama geldi.

Oyunun Naughty Dog’dan daha fazla zamana ihtiyacı var

https://twitter.com/twitter/status/1662166716892479488

Naughty Dog, etkinlikte oyunu neden görmediğimizi Twitter’da açıkladı. Şirket, çok oyunculu The Last of Us oyununu başlatıyor. daha fazla zamana ihtiyacı varşu sözleri kullandı:

Birçoğunuzun çok oyunculu oyunumuz The Last of Us hakkında daha fazlasını duymak için sabırsızlandığını biliyoruz. Stüdyomuzun şimdiye kadar yaptığı işlerden inanılmaz derecede gurur duyuyoruz; ancak geliştirme devam ettikçe, oyun için en iyi şeyin ona daha fazla zaman vermek olduğunu anladık.

Multiplayer The Last of Us hakkında şu an için çok fazla detay yok. Şirket, birkaç ay önce yukarıdan görebileceğiniz konsept çizimleri paylaşmıştı. Ayrıca oyunun yepyeni ve yepyeni bir deneyim olacağını belirtti.

Yepyeni bir oyun da geliyor

Naughty Dog yaptığı açıklamada bir sürprize de yer verdi. Farklı projelerinin olduğuna değinen şirket, şunları söyledi: yepyeni bir tek kişilik oyun üzerinde çalıştığını söyledi. Yakında bu yeni oyunla ilgili detayları açıklayacağını da sözlerine ekledi.

Yeni oyun hakkında hepimizi heyecanlandıran rastgele bir bilgi yok. Yeni bir The Last of Us oyunu mu yoksa tamamen başka bir şey mi olacağını görmek için beklememiz gerekecek.

dogansarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu