Teknoloji

Oyunlar Artmaya Devam Ediyor: Alan Wake 2, Assassin’s Creed Mirage ve Daha Fazlası!

 
Bu noktada hem PC hem de konsol oyunları zamlara ve fiyat artışlarına konu olmaya devam ediyor. Ön siparişe açılan oyunlar artık birkaç gün içinde fiyat artışı yapabiliyor ve ön sipariş açıldığında oyunu ilk defa satın alan oyuncular avantajlı konuma sahip oluyor.
 
Son zamanlarda yükselen oyunlar arasında Alan Wake 2, Assassin’s Creed Mirage ve daha fazlası yer alıyor. Bu oyunlar ön sipariş anında daha düşük bir fiyata sahipken, bir hafta içerisinde bir veya birden fazla fiyat artışına tabi olan yapımlar arasında yer alıyor.
 
Alan Wake 2’nin konsol ve PC fiyatı arttı
 
 
 
Bildiğiniz üzere Remedy tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 geçtiğimiz hafta ön siparişe açılmıştı. Ancak oyuna geldiğimiz noktada çeşitli oranlarda artışlar oldu ve bu artış oranı tüm platformlara yansıdı.
 
PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına çıkacak olan devam oyunu Alan Wake 2 maalesef müzayede telaşına katılan oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tüm platformlarda fiyat artışına konu olan yapımın standart versiyonu daha önce Epic Games mağazasında mevcuttu. 322 TL kimlikAncak güncel fiyat 599 tonÖte yandan L. olarak görünür Deluxe versiyon 452 TL’den 839 TL’ye gül. Ayrıca, oyun xboxmağazada standart süt fiyatı 925 TL, Deluxe versiyon 1.232 TL,  PS mağazasındaysastandart fiyat 899,00 TL, Deluxe versiyon 1.199,00 TL.
 
 
 
Öte yandan Ubisoft tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage da katılımcılar arasında yer alıyor. ilk başta Ubisoft mağazasında 589 TL’den başlayan fiyatlarlaoyun ön siparişe açıldı Epic Games tarafında 329 TL satıştaydı. Şimdi oyun Ubisoft mağazasında 999 TL, Epic Games mağazasında 849 TLdan satışta.
 
Assassin’s Creed Mirage, 12 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla) ve Luna için çıkacak. Alan Wake 2, 17 Ekim’de Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için dijital olarak piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu